Oderma klinika

Mus rasite Kaune, Šv. Gertrūdos 51 (Naujas pastatas I a. įėjimas iš pastato galo, šalia odontologijos klinikos. )
Tel.: +370 657 81184
Paštas: info@dklinika.lt

Oderma klinika

Masažas

- Aromaterapinis masažas
- Giluminių audinių masažas
- Neurosedatyvinis masažas
- Hemolimfodrenažas
- Kraniosakralinis masažas
                                     plačiau...
 

Masažas

Dermatologinės procedūros

- Mezoterapija

- Biorevitalizacija

- Bioreparacija
                               plačiau... 

Dermatologinės procedūros

Oderma klinika

Mus rasite Kaune, Šv. Gertrūdos 51 (Naujas pastatas I a. įėjimas iš pastato galo, šalia odontologijos klinikos. )
Tel.: +370 657 81184
Paštas: info@dklinika.lt

Oderma klinika

Auskarų vėrimas

Auskarų vėrimas
                               plačiau...

 

Auskarų vėrimas

Registracija internetu

- Registracija internetu
- Priminimai SMS
- Priminimai e-paštu

Registracija internetu

Veido odos procedūros

Kosmetologinės veido odos priežiūros procedūros:
- veido odos valymas
- jauninančios procedūros
- prabangios procedūros
- drėkinančios procedūros
                               plačiau...

Veido odos procedūros

Veido odos valymas, acne gydymas

Kosmetologinės veido odos priežiūros procedūros:
- veido odos valymas
- acne gydymas
                               plačiau...

Veido odos valymas, acne gydymas

Galite pačios

Pats paprasčiausias, greičiausias ir neskausmingiausias – skutimas peiliuku. Tai, be abejo, labai didelis pliusas: brūkšt, brūkšt, ir plaukų kaip nebūta. Oda iš karto tampa lygi, susierzina ypač retai. Minusas – tikimybė skaudžiai įsipjauti (galiu parodyt didelį randą: per uoliai skusdama „nutarkavau" ir gerą odos plotą). Tiesa, dabar jau yra apsaugomųjų skustuvų – specialiai moterims. Plaukai po skutimo atauga išties labai greitai, be to, kieti ir tankūs, bjaurybės. Panašiai, kaip vyrams barzda. Todėl skusdama kojas gali neabejoti, kad greitai tai teks daryti kone kasdien. Skutimui galima prilyginti ir įvairias depiliacines putas bei kremus, nes jie panaikina tik odos paviršiuje esančią plauko dalį. Labai paprasta, gan greita ir patogu. Tiesa, dažnai suerzina odą ir sunkiai įveikia storus plaukelius.

Vaškas ir elektriniai depiliatoriai veikia panašiai kaip „pincetas": išrauna plaukelius su šaknimis. Taip, tarsi pincetu pešiotum antakius, tik čia tokių pincetų reiktų daugiau. Procedūra skausminga – ne visoms vienodai. Lemia odos jautrumas ir plaukų stiprumas. Plonu sluoksniu ant kojos plauko augimo kryptimi padengtas karštas vaškas sustingsta, ant jo lipdoma specialaus popieriaus juostelė ir po kelių sekundžių plėšiama. Kartu su prie juostelės prilipusiu vašku išsirauna ir absoliučiai visi plaukeliai. Depiliuojant elektriniu depiliatoriumi, reikia šiek tiek kruopštumo, nes jis nepakankamai gerai rauna labai plonus ar trumpus plaukelius. Didelis pliusas – po plaukų šalinimo vašku ar elektriniu depiliatoriumi procedūrą užtenka kartoti po 3-4 savaičių, be to, plaukeliai atauga švelnesni ir plonesni. Specialistai nesutaria, ar nuolat ilgą laiką daroma depiliacija vašku laipsniškai išnaikina plaukelius. Greičiausiai tai moters organizmas ir genetika. Prie blogųjų šio depiliacijos būdo savybių galima priskirti odos suerzinimą (laikosi net kelias valandas) ir skausmingumą.

Rankos. Iš esmės joms tinka visi anksčiau minėti būdai, tačiau labiausiai kosmetologų rekomenduojamas – plaukų šalinimas vašku.

Bikini sritis ir pažastys. Jautriausia depiliacijai yra bikini sritis. Pati nusidepiliuoti labai gajus ir storus plaukus pažastyse ar ten, kur baigiasi kelnaitės, galėtų nebent gimnastė arba akrobatė. Skutimo atsisakykime iš karto kaip tokioms subtilioms ir jautrioms kūno vietoms visiškai netinkamo plaukų šalinimo būdo. Naujesnio modelio elektrinių depiliatorių instrukcijose rašoma, kad jais galima depiliuoti visą kūną, vadinasi, ir TAS vietas. Pasiryžusioms sakau: „Kenčiančioms – dangus". Visoms kitoms reikia drožti tiesiai pas kosmetologę. Ji turėtų paplaukiui užtepti storą karšto vaško sluoksnį ir, jam sustingus, prieš augimo kryptį nuplėšti vašką kartu su plaukais. Skauda, tikrai skauda, tačiau drąsiai gali vartytis paplūdimyje su siauromis kelnaitėmis bent mėnesį. Ar plaukai laipsniškai išnyksta, specialistai vėlgi nesutaria. Kai kurių nuomone, šiose vietose verta retkarčiais ir nuskusti: mat po depiliacijos vašku jie plonėja ir silpnėja, todėl pradeda įauginėti į odą; skutimas juos sustiprintų.

Veidas. Kai kurioms moterims iš tiesų tenka susidurti su pernelyg dideliu veido plaukuotumu. Labai dažnai tai susiję su genais ir prigimtimi, tačiau lygiai taip pat ant veido augantys plaukai išduoda hormoninius ar kitokius organizmo sutrikimus. Plaukai nustos augę, sureguliavus hormonų veiklą. Todėl prieš ryžtantis naikinti plaukus nuo veido, pirmiausia būtina apsilankyti pas endokrinologą ir panaikinti padidėjusio plaukuotumo priežastį.

dklinika.lt - auskarų vėrimas, auskarai, odos priežiūros paslaugos.
;) it-crowd.lt. 2011