Registracija internetu

- Registracija internetu
- Priminimai SMS
- Priminimai e-paštu

Registracija internetu

Oderma klinika

Mus rasite Kaune, Šv. Gertrūdos 51 (Naujas pastatas I a. įėjimas iš pastato galo, šalia odontologijos klinikos. )
Tel.: +370 657 81184
Paštas: info@dklinika.lt

Oderma klinika

Masažas

- Aromaterapinis masažas
- Giluminių audinių masažas
- Neurosedatyvinis masažas
- Hemolimfodrenažas
- Kraniosakralinis masažas
                                     plačiau...
 

Masažas

Oderma klinika

Mus rasite Kaune, Šv. Gertrūdos 51 (Naujas pastatas I a. įėjimas iš pastato galo, šalia odontologijos klinikos. )
Tel.: +370 657 81184
Paštas: info@dklinika.lt

Oderma klinika

Auskarų vėrimas

Auskarų vėrimas
                               plačiau...

 

Auskarų vėrimas

Veido odos procedūros

Kosmetologinės veido odos priežiūros procedūros:
- veido odos valymas
- jauninančios procedūros
- prabangios procedūros
- drėkinančios procedūros
                               plačiau...

Veido odos procedūros

Dermatologinės procedūros

- Mezoterapija

- Biorevitalizacija

- Bioreparacija
                               plačiau... 

Dermatologinės procedūros

Veido odos valymas, acne gydymas

Kosmetologinės veido odos priežiūros procedūros:
- veido odos valymas
- acne gydymas
                               plačiau...

Veido odos valymas, acne gydymas

Mezoterapija, biorevitalizacija, bioreparacija. Kaina Kaune

Kai kurių odos problemų neįmanoma išspręsti tik išoriniu odos patepimu kremais, serumais, kaukėmis ar kitomis kosmetinėmis medžiagomis, kadangi priežastis "slypi" ne odos paviršiuje, bet pačioje odoje arba dar giliau. Tada tenka pasitelkti kitus odos gydymo metodus tokius kaip mezoterapija, biorevitalizacija. Mezoterapija – tai medicininis gydymo metodas, kurio metu į probleminės kūno zonos odą mikroinjekcijomis sušvirkščiami įvairūs veikliųjų preparatų mišiniai. Veidui dažniausiai taikomos hialurono rūgšties, vitaminų, amino rūgščių, mikro elementų, mineralinių, homeopatinių ir kitų odai reikšmingų medžiagų injekcijos. Leidžiamų medikamentų kiekis priklauso individualiai nuo kiekvieno žmogaus: vienam daugiau, kitam mažiau, tačiau bendrai pačios dozės yra nedidelės. Tokiu būdu oda paveikiama ne tik pačiais preparatais, tačiau ir stimuliuojant tam tikrus biologiškai aktyvius taškus. Visi medikamentai yra sušvirkščiami į mezodermą – tai vienas iš kelių odos sluoksnių, iš kurio ir kilo šios procedūros pavadinimas. Šis odos sluoksnis parinktas dėl to, kad mezodermoje yra daugiausia susikoncentravusių kraujagyslių, todėl būtent šiame sluoksnyje poveikis jaučiamas labiausiai. Norint išgauti pilną efektą reikalingas visas injekcijų kursas. Mezoterapija yra gydomoji procedūra ir tai yra efektyvus metodas gydant ir kitas odos problemas, tokias kaip spuogai ir įvairūs bėrimai. Individualiais atvejais yra rekomenduojama mezoterapiją taikyti kartu su odos valymu, taip užtikrinamas maksimalus grožio procedūrų efektas. Didelę įtaką mezoterapijos poveikiui daro ir su procedūra visai nesusiję dalykai, pavyzdžiui mityba, fizinis aktyvumas.

Mezoterapinių procedūrų pagalba galima paveikti gilesnius odos sluoksnius ir netgi paodį, todėl mezoterapija pripažįstama viena iš efektyviausių gydymo būdų spręsti tokias problemas kaip:

 • Odos senėjimas (jos profilaktika ir gydymas)
 • Fotosenėjimas
 • Sausa, atoniška oda
 • Raukšlės
 • Papilkėjusi, ,,rūkalių’’ oda
 • Riebi, porėta oda
 • Praradusi elastingumą bei suglebusi oda
 • Padidėjusi odos pigmentacija
 • Maišeliai po akimis, patamsėję paakiai
 • Dvigubas pagurklis
 • Celiulitas, lokalios riebalų sankaupos
 • Strijų gydymas
 • Plaukų slinkimas (po streso, po chirurginės operacijos, prasidėjusiam po gimdymo, dėl hormonų pokyčių tiek vyrams tiek moterims, židininiam plikimui, androgenetiniam ir t.t)
 • Silpni, lūžinėjantys, gyvybingumą praradę plaukai.

Tai neskausmingas gydymo metodas, su specialiomis mezoterapinėmis adatomis – jis atliekamas greitai ir tiksliai. Veikliosios medžiagos patenka į 0,5 – 12 mm gylį. Procedūra Dermatokosmetologijos klinikoje Kaune užtrunka vos 30 min. (su odos nujautrinimo apie 60 min.). Preparatai suleidžiami probleminėje zonoje, aplenkiamas virškinimo traktas bei sisteminė kraujotaka, todėl nėra bendro poveikio organizmui. 

Procedūra nerekomenduotina:

 • nėščioms moterims,
 • esant ūmioms odos ligoms, lėtinių odos ligų paūmėjimui
 • esant kraujo krešėjimo sutrikimams
 • sergantiems kai kuriais neurologiniais susirgimais (pvz: epilepsija)
 • iš karto po operacijos,
 • esant vieno iš mezoterapijos komponentų netoleravimui

Biorevitalizacija - gilus drėkinimas. Šios procedūros metu oda yra atgaivinama biologiniu būdu, jai sugrąžinama gyvybė. Tai vienas plačiausiai estetinėje medicinoje taikomų būdų kovai su odos senėjimu ir įvairiomis odos problemomis. Biorevitalizacijos metu į odą yra suleidžiamos nedidelės dozės grynos negyvulinės kilmės hialurono rūgšties. Biorevitalizacija - tai injekcinė metodika, kai injekuojama hialurono rūgštis užpildo užpildo hialurono rūgšties trūkumą odoje. Pagrindinė užduotis - atstatyti optimalią fiziologinę terpę odos ląstelėms. Pirmą kartą biorevitalizacijos terminas aprašytas 2001 m.  Biorevitalizacijoje naudojama tik gryna aukstos molekulinės masės hialuro rūgštis, todėl odos ląatelių receptoriai ją atpažįsta ir inicijuojami katalizacijos procesai. Visa šios procedūros paslaptis yra ta, kad suleidus hialurono rūgštį odoje prasideda kologeno sintezės stimuliacija, tai yra priežastis, dėl ko sumažėja jo suirimo greitis. Taip pat stimuliuojama pačios odos hialurono rūgšties gamyba, todėl veikia ne tik injekcija, bet ir pats organizmas. Oda tampa drėgnesnė, stangresnė. Kartojant procedūrą pastebimi ilgalaikiai rezultatai. Biorevitalizaciaj yra ne tik gydomoji procedūra, tačiau ir stimuliuojanti terapija. Biorevitalizacijos procedūros taikomos ne tik kovai su senėjimu spręsti, bet ir strijoms, randams ir kitiems odos defektams gydyti.

Bioreparacija - biorevitalizacijos evoliucijos rezultatas. Esminis skirtumas tarp biorevitalizacijos ir bioreparacijos tas, kad leidžiasi skirtingi preparatai sudėtimi ir veikimo principu. Bioreparantai skirti savaiminių regeneracinių odos procesų atstatymui. Biorevitalizatorius sudaro tik hialurono rūgštis, kuri gali būti stabilizuota arba nestabilizuota. Dermoje šie preparatai išlieka iki 72 valandų. Bioreparantus sudaro kompleksiniai preparatai hialurono rūgšties pagrindu, papildyti peptidais, vitaminų kompleksu ir amino rūgštimis. Dėka tokio preparato sudėties ir molekulinės struktūros, preparatas odoje išlieka iki 3-ų savaičių, sukurdamas ilgalaikes maistinių medžiagų atsargas ir stimuliuodamas naujų kalogeno junginių sintezę.

Dermatokosmetologijos klinikoje Kaune mezoterapijai, biorevitalizacijai, bioreparacijai naudojama Viscoderm hialurono rūgštis, Revitacare biorevitalizantas, Guna produktai skirti odos tekstūros, spalvos koregavimui bei drenavimo pagerinimui.

Mezoterapijos, biorevitalizacijos kaina Kaune:

Hialurono rūgštis. Biorevitalizacija (biologiškai atgaivinama oda, suaktyvinamos jos gyvybinės ir gynybinės funkcijos1VAL, 30MIN

Kaina: 100,00 EUR

Mezoterapija homeopatinėmis medžiagomis1VAL, 30MIN

Kaina: 35,00 EUR

Raukšlių užpildymas Aliaxin arba Emervel Medžiagomis1VAL, 30MIN

Kaina: 0,00 EUR

Lūpų kontūro ir putlumo formavimas Aliaxin1VAL, 30MIN

Kaina: 0,00 EUR

Veido kontūro formavimas Profhilo medžiaga1VAL, 30MIN

Kaina: 200,00 EUR

Mikroadatinės mezoterapijos procedūra veidui, naudojant adatinį volelį 1VAL, 30MIN

Kaina: 50,00 EUR

Mezoterapinė procedūra kūno apimtims koreguoti (celiulitas, riebalų tirpinimas)30MIN

Kaina: 50,00 EUR

Mezoterapinė procedūra plaukų problemoms šalinti (plaukų slinkimas)30MIN Kaina 40 EUR

 

dklinika.lt - auskarų vėrimas, auskarai, odos priežiūros paslaugos.
;) it-crowd.lt. 2011